Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/s/a/u12512/public_html/init.php on line 26
 Satelitná Technika

ReferencieBytový dom Rivus, Zlatovská, Trenčín
Navrhnutý, zrealizovaný a spustený kombinovaný rozvod satelitného a pozemného DVB-T vysielania zo štyroch satelitných pozícií (Astra 23,5E, Astra 19,2E, Hotbird 13E, Intelsat 1W), ktorý umožňuje príjem v digitálnej kvalite všetkých najrozšírenejších satelitných služieb v SR (Skylink, Cslink, DiGi TV) a služieb voľných digitálnych satelitných staníc (SPORT1, SAT1, ZDF, Kika... a mnoho ďalších), ako aj príjem pozemných digitálnych multiplexov DVB-T, bez potreby ďalšieho montážneho zásahu do bytu, pre celkovo 46 odberných miest.

Investor : SPD Develop Trenčín

Penzión KARPATON, Slnečné Údolie nad Limbachom
Navrhnutý a zrealizovaný digitálny satelitný rozvod pre príjem programov z dvoch satelitných pozícií (ASTRA 23,5 a ASTRA 19,2) pre celkovo 12 odberných miest

Investor : MAXWELL Slovakia s.r.o

Multifunkčný bytový dom, Štefánikova, Trenčín
Navrhnutý a zrealizovaný digitálny satelitný rozvod typu UNICABLE pre príjem programov z dvoch satelitných pozícií (ASTRA 23,5 a ASTRA 19,2) pre celkovo 8 odberných miest. Výhodou tohto riešenia je možnosť distribúcie satelitného signálu po jednom koaxiálnom vedení - nie je nutné inštalovať veľké káblové linky.

Investor : STAR Silver s.r.o.

Apartmánový komplex Tatragol Veľká Lomnica
Zrealizovaný a spustený digitálny televízny rozvod pre 350 apartmánov

Investor : NK Development Bratislava