Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/s/a/u12512/public_html/init.php on line 26
 Satelitná Technika


Vážení zákazníci,


      vítam Vás na stránkach našej firmy, ktorá sa zaoberá predajom a poskytovaním služieb v oblasti domácej zábavy a komfortu. V dobe neustále sa rozvíjajúcich informačných technológií míľovými krokmi, nedokáže bežný človek odsledovať celú paletu širokej ponuky poskytovaných produktov v tejto oblasti, čím je naňho vyvíjaný tlak, aby sa v konečnom dôsledku rozhodol podľa jediného kritéria – ceny.

      Hromadný predaj elektroniky v rôznych hyperreťazcoch a internetových obchodoch popri predaji iného tovaru, bez dostatočnej znalosti jej plného využitia a funkcií robí z odberateľa len „ďaľšieho v rade“ a neposkytuje komplexný rozsah informácií pri výbere toho, čo si zákazník skutočne chcel kúpiť.

      Takýto hyperrýchly a masový predaj pri kvantitatívnej výmene produktov a modelov spôsobuje tlak na cenu smerom dole pri maximalizovaní množstva predaných „kusov“.

      V konečnom dôsledku klesá spotreba atraktívnych produktov, ktorých spoločným menovateľom je ešte jeden dôležitý činiteľ – kvalita.

      Preto sa naša firma rozhodla dať zákazníkovi možnosť výberu produktov z kvalitatívne vyšších až prémiových tried, ku ktorým neodmysliteľne patrí ešte jedna , v dnešnej konzumnej spoločnosti pozabudnutá, súčasť predaja, ktorou sú samozrejme „služby“.

      V duchu starého dobrého porekadla „ náš zákazník – náš pán“ sa usilujeme o individuálny prístup ku každému klientovi v rámci identifikácie jeho potrieb a uvedomujeme si jeho jedinečnosť.

      Preto nechceme nikoho „tlačiť“ ku kúpe produktu, o ktorý nemá záujem, len preto, že je „lacný“ a dávame našim odberateľom možnosť vybrať si zo spektra nami poskytovaných služieb , akými sú napr: „dovoz produktu domov, jeho inštalácia a vyladenie, zaškolenie v obsluhe, zákaznícka podpora a pod.“, ktoré by mali byť neoddeliteľnou súčasťou pri obchodvaní s produktmi domácej zábavy a komfortu.


Prajem Vám pohodlné nakupovanie.


Ing. Peter Holeša
majiteľ firmy